Lexus LC Hybrid, kur guida sportive bashkohet me teknologjinë (Foto) – Lajmi.net
Lexus LC Hybrid, kur guida sportive bashkohet me teknologjinë (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:40, 21 February 2018
Nëse do e shikosh në rrugë duket sikur një nga makinat-koncept të salloneve është “ngatërruar” me ato të zakonshmet në trafik.

Po flasim për Lexus LC Hybrid. E shkurtër, e gjerë dhe e gjatë, kjo makinë japoneze mund të krijojë përshtypjen e një Lamborghini në pamje të parë.

Sigurisht, një makinë me këtë lloj estetike kushton shumë. Në fakt, për ta pasur duhet të paguani 105 500 euro për variantin Luxury dhe 115 500 euro për variantin Sport+.

Fjalët kyçe: Lexus LC

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool