Lexuesi i mendjes gjen sekretin më të errët… (Video) – Lajmi.net
Lexuesi i mendjes gjen sekretin më të errët… (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:12, 5 August 2017
Colin Cloud është njeriu i cili po mahnitë të gjithë në America's Got Talent, shkruan lajmi.net

Ai arrin që të lexojë mendjet e njerëzve që janë në sallë dhe këtë e shprehë në mënyrën më të mirë që di.

Në njërën nga performancat, ai ftoi në skenë anëtaren e jurisë, Melin dhe arriti të zbulojë sekretin e saj më të madh.

Megjithatë, ai i dha fjalën që ky sekret do të mbetet vetëm mes tyre, ndërkohë që ajo mbeti pa fjalë për shkak të gjetjes së tij.

Shikoni videon për më shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO