Lewandowski në takim sekret, largohet nga Bayern Munich? – Lajmi.net
Lewandowski në takim sekret, largohet nga Bayern Munich?
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:08, 17 May 2018
Robert Lewandowski ka zhvilluar një takim sekret me menaxherin Pini Zahari,

Robert Lewandowski është duke konsideruar të ardhmen e tij në Bayern Munich.

“The Sun” ka njoftuar se ylli polak ka zgjuar interesim nga Chelsea, dhe skuadra e Real Madridit.

Lewandowski ka zhvilluar një takim sekret me menaxherin Pini Zahari, përcjell “lajmi.net”.

Temë diskutimi ishte plani për largimin e tij nga Bayern Munich. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO