Lewandowski në Real Madrid, ja çfarë thotë Heynckes – Lajmi.net
Lewandowski në Real Madrid, ja çfarë thotë Heynckes
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:35, 24 February 2018
Jupp Heynckes ka reaguar pas spekulimeve rreth transferimit të sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski në Real Madrid.

Trajneri Jupp Heynckes ka komentuar spekulimet rreth transferimit të sulmuesit të Bayern Munichut, Robert Lewandowski në Real Madrid.

“Mendoj se nuk është asgjë e gabuar nëse lojtari ndërron agjentin, nuk mund ta gjykojmë për këtë”, u shpreh Heynckes.

“Kjo nuk do të thotë asgjë, i njoh shumë mirë zyrtarët e klubit dhe e di se çfarë kam dëgjuar nga ta”.

“Bayerni nuk është klub që i shet më të mirët. Lojtarët e mirë qëndrojnë në Bayern. Nuk mund ta imagjinoj që ekziston një mundësi sado e vogël që ai të largohet nga Bayerni”, shtoi Heynckes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO