Lewandowski dhe Alaba për pak sa nuk u përleshën për të marrë goditjen e dënimit (VIDEO) – Lajmi.net
Lewandowski dhe Alaba për pak sa nuk u përleshën për të marrë goditjen e dënimit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 11:04, 14 May 2017
Robert Lewandowski ka dashur t'ia marrë topin David Alabas për goditjen e dënimit, por ky i fundit këmbënguli dhe më pas shënoi një gol të jashtëzakonshëm ndaj Leipzigut.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble