Lëshohet iOS 12.0.1 për iPhone e Pad – Lajmi.net
Lëshohet iOS 12.0.1 për iPhone e Pad
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 23:30, 8 October 2018
Apple ka lëshuar sot iOS 12.0.1 për iPhone dhe iPad.

Versioni më i ri i iOS nuk sjell diçka të re, përveç përmirësimit të disa të metave të shfaqura në versionin paraprak.

Ndër të tjera, iOS 12.0.1 rregullon një problem që pamundësonte disa iPhone XS të mbusheshin kur lidheshin me kabllo.

iOS 12.0.1 mund të shkarkohet falas në të gjitha pajisjet që mund ta instalojnë. /Express/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO