Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike” – Lajmi.net
Leonora Jakupi tregon se kush dëshiron ta fitojë festivalin,“Kënga Magjike”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:58, 6 December 2018
Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi e ka përcjellur nga shtëpia festivalin "Kënga Magjike".

Ajo ka ndjekur natën e dytë të këtij festivali dhe tregon haptazi se kush dëshiron të fitojë Këngën Magjike, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Drenica ka hedhur videon e këngës së Fifit dhe MC Kreshës- Psikopatja Jote, duke lënë të nënkuptohet se ky projekt muzikor është favoriti i saj.

Jo vetëm për Leonorën, kjo këngë u prit tejet mirë edhe nga publiku e që performanca e tyre live ishte e mahnitshme. /Lajmi.net/

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO