Lëndohet ylli i Kosovës, mungon ndaj Turqisë? (FOTO) – Lajmi.net
Lëndohet ylli i Kosovës, mungon ndaj Turqisë? (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:01, 18 May 2017
Lajm i keq për Albert Bunjakun para ndeshjes së 11 qershorit ndaj Turqisë.

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj, ka pësuar një lëndim jo të lehtë.

Ai e ka konfirmuar një gjë të tillë përmes një fotoje në rrjetet sociale, përcjellë “Lajmi.net”.

Mbetet të shihet nëse këmba e tij e djathtë do të rikuperohet me kohë për të qenë i gatshëm për sfidën ndaj turqve. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Donis Avdijaj, Kosova

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble
  • Play Turbo Racing 3