Lëndohet rëndë Muay Thai – Lajmi.net
Lëndohet rëndë Muay Thai
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 19:52, 15 December 2017
Muai Thai, i njohur si luftëtari Jeremy ka pësuar një lëndim jo të lehtë gjatë luftës së fundit në Tajlandë.

Thai theu kockat e ballit gjatë luftës së fundit, dhe fotografitë që i ka postuar në rrjete sociale bashkëlojtari i tij janë të tmerrshme.

Ai pas ndeshjes i është nënshtruar menjëherë një operimi në kokë, dhe për fat të mirë gjithçka ka shkuar si duhet./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play iStunt 2
  • Play Stealth Sniper