Lëndohet futbollisti i Kosovës, dërgohet në spital – Lajmi.net
Lëndohet futbollisti i Kosovës, dërgohet në spital
Autori: Lajmi.net Lajme 19:25, 14 February 2018
Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Bajram Jashanica është lënduar rënd dhe është dërguar urgjent në emërgjencë.

Por Skenderbeu humbi një futbollist kyç. Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Bajram Jashanica është lënduar rënd dhe është dërguar urgjent në emërgjenc, shkruan futbollikosovar.com.

Jashanica flitet se ka nxjerrur kupë e gjurit.

Jashanica ishte futur në fushë në minuten e 63 të takimit.

Fjalët kyçe: Bajram Jashanica

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan