Leipzig transferon ish yllin e madh të Barcelonës (FOTO) – Lajmi.net
Leipzig transferon ish yllin e madh të Barcelonës (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 9:26, 26 February 2017
Claudio Bravo mund të përfundojë në Bundesligë.

“Sport Bild” raporton se portieri i Manchester Cityt, Claudio Bravo mund të transferohet në Leipzig.

Klubi nga Bundesliga kërkon ish anëtarin e Barcelonës për sezonin e ardhshëm, përcjell “lajmi.net”.

Bravo nuk e ka filluar mbarë aventurën e tij me “Citizens”.

Andaj, ai mund të largohet nga Etihad Stadium pas përfundimit të këtij sezoni për ta vazhduar karrierën te Leipzig, skuadër që aktualisht gjendet në pozitën e dytë në Bundesligë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6  

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels