Leipzig e fiton pjesën e parë ndaj Bayernit – Lajmi.net
Leipzig e fiton pjesën e parë ndaj Bayernit
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliSport 16:18, 13 May 2017
Leipzig e ka fituar 2:1 pjesën e parë të përballjes me Bayern Munich.

Skuadra që ndjek bavarezët në renditjen e Bundesligës, e ka fituar 2:1 pjesën e parë.

Sabitzer dhe Werner shënuan golat për Leipzigun, ndërsa për Bayernin shënoi Lewandowski nga penalltia./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Bayern Munich, BundesLiga

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3