Leicester City ‘shpëtoi’ nga Real Madrid e Barcelona (FOTO) – Lajmi.net
Leicester City ‘shpëtoi’ nga Real Madrid e Barcelona (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 15:30, 17 March 2017
Atletico Madrid nuk është mposhtur kurrë në shtëpi në ndeshje të Ligës së Kampionëve nga një kundërshtar anglez.

Atletico Madrid frikëson Leicester Cityn me bilancin në Vicente Calderon.

Skuadra e Diego Simeones nuk ka pësuar asnjë humbje në shtëpi në ndeshje të Ligës së Kampionëve nga një kundërshtar anglez, përcjell “lajmi.net”.

Atletico Madrid ka fituar dhe barazuar nga pesë ndeshje. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2