Legjenda e karatesë, në Francë për Ramushin (FOTO/VIDEO) – Lajmi.net
Legjenda e karatesë, në Francë për Ramushin (FOTO/VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:01, 2 March 2017
Ramush Haradinaj sot do të dal para trupit gjykues në Francë.

Ramush Haradinaj sot do të dal para trupit gjykues në Francë ku pritet të jepet vendimi nga autoritetet për lirimin e tij.

Në përkrahje të tij, përveç shumë intelektualeve dhe shqiptarëve të tjerë atje po qëndron edhe legjenda e karatesë, Inver Idrizi, raporton “Indeks Online”.

Idrizi ka qenë në mbështetje të tij gjatë gjithë qëndrimit në Francë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown