Ledri pozon me duart plot para, por kjo është veshja e tij që i çuditi të gjithë (Foto) – Lajmi.net
Ledri pozon me duart plot para, por kjo është veshja e tij që i çuditi të gjithë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:00, 21 April 2017
Reperin Ledri Vula gjithmonë e kemi parë me veshje sportive.

Por, ai sot përmes një fotoje të hedhur në Facebook ka habitur fansat, pasi ka pozuar me kostum, shkruan lajmi.net

Si një zotëri, ai shihet se në duar ka një shumë parave, ndërsa në gojë një cigare.

E gjithë kjo foto, duke ngjarë në Pablon përshtatet me projektin e ri që e ka lansuar dje bashkë me Skerdin, Gjikon dhe Lumi B./Lajmi.net/

18033868_1108426575930692_7846842269121187215_n

Fjalët kyçe: kostumi, Ledri, Pablo, para

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble