Ledri nuk u la por e djersiti koncerti (Foto) – Lajmi.net
Ledri nuk u la por e djersiti koncerti (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:00, 12 August 2017
Bluza e tij u lag e tëra.

Jo nga uji apo shiu! Ledri Vula e lagi atë me djersitjen e madhe që e ka pasur në koncerte, shkruan lajmi.net

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet i lagur dhe tha se nuk ka bërë dush.

Duke qenë se temperaturat janë më larta dhe duke ditur energjinë e Ledrit, kjo gjendje e tij është mëse e kuptueshme./Lajmi.net/

20806962_2363664423859045_1496369977_o

Fjalët kyçe: Ledri Vula

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2