Ledri në vendin e ngjarjes, sjell imazhe të aksidentit të rëndë (Foto) – Lajmi.net
Ledri në vendin e ngjarjes, sjell imazhe të aksidentit të rëndë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:35, 12 August 2017
Reperi Ledri Vula është në mesin e artistëve që këtë periudhë janë shumë të angazhuar me koncerte dhe duhet të udhëtojnë vazhdimisht.

Udhëtimi në shumë vende, bën që reperi nganjëherë të jetë dëshmitar i disa ngjajreve, shkruan lajmi.net.

Para disa ditësh, ai fotografoi disa vatra me zjarr të shkaktuara nga temperaturat e larta, ndërsa tani ai na sjell imazhe të një aksidenti të rëndë.

Duke mos dhënë më shumë detaje, Ledri ka fotografuar veturën e dëmtuar shumë nga aksidenti që kishte pësuar. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ledri Vula

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals