Ledri dhe Angela, lojë fjalësh në Twitter – Lajmi.net
Ledri dhe Angela, lojë fjalësh në Twitter
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:00, 4 March 2014
Ledri Angela
Ledri Angela

‘Çifti’ shumë i përfolur i skenës sonë, megjithëse ende jo i konfirmuar si çift në publik, prapë se prapë duket se po kalojnë shumë mirë në shoqëri të njëri-tjetrit.

Se janë shumë të afërt këtë tanimë e kemi vërejtur tash e sa kohë, me postime të ndryshme nëpër rrjete sociale dhe nëpër shumë evente të parë së bashku, si dhe disa deklaratave nëpër intervista për revista dhe televizione të ndryshme.

Tani edhe në Twitter, natën vonë, janë shkëmbyer me disa mesazhe, ku Ledri gjithashtu ka shprehur se ajo është ‘tipi i tij’ dhe se ka diçka që e bën ta pëlqejë shumë.

Romanca mes këtyre të dyve po duket e bukur, të shpresojmë që do të vazhdojnë kështu.

Fjalët kyçe: Angela Martini, Ledri Vula

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Pro Kicker Frenzy