Ledina ‘nxit’ fantazinë e meshkujve, zhvishet dhe pozon ngjitur në tub – Lajmi.net
Ledina ‘nxit’ fantazinë e meshkujve, zhvishet dhe pozon ngjitur në tub
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:46, 14 January 2018
Është një prej artisteve shqiptare që nuk i dëgjon fare kritikat.

Këto ditë, këngëtarja Ledina Çelo po pushon në plazhet e Dubait dhe nga atje po sjell vazhdimisht imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka publikuar disa fotografi në të cilat vjen më joshëse se asnjëherë më parë, duke nxitur fantazinë e meshkujve e mbështetur me të pasme në një tub.

E mbështetur për një tubi, Ledina është fotografuar në bikinit që gati sa i zbulonin pjesët intime tërësisht.

Edhe pse 40 vjeçe dhe nënë e dy fëmijëve, këngëtarja u bën konkurrencë të gjithave me forma trupore. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Ledina Çelo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy