Leci shënon nga penalltia, Drita rikthen epërsinë – Lajmi.net
Leci shënon nga penalltia, Drita rikthen epërsinë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 22:47, 29 June 2018
Drita ka rikthyer epërsinë ndaj Lincoln.

Është Liridon Leci që ka shënuar në minutën e 115’ në vazhdime.

Leci shënoi nga penalltia.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO