Leci i dhuron epërsinë Dritës, feston me shqiponjë – Lajmi.net
Leci i dhuron epërsinë Dritës, feston me shqiponjë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 20:34, 29 June 2018
Dritës i kanë mjaftuar dy minuta për të kaluar në epërsi 0-1 ndaj Lincoln.

Kampionët e Kosovës janë duke avancuar 0-1 në Gjibraltar ndaj Lincoln, në sfidën parakualifikuese për Ligën e Kampionëve.

Është mbrojtësi Liridon Leci që ka shënuar në minutën e 2’-të të ndeshjes.

Leci festojë me shqiponjë, për të ndjekur trendin e kohëve të fundit tek shqiptarët./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO