Learta prezanton ‘shpirtin’ e saj, nuk është Kushtrimi (Foto) – Lajmi.net
Learta prezanton ‘shpirtin’ e saj, nuk është Kushtrimi (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:00, 12 September 2017
Ka kohë që janë të martuar.

Por, djali dhe reja e Shyhrete Behluli ende zgjojnë shumë vëmendje mediale, duke u bërë çdo ditë pjesë e tyre, shkruan lajmi.net

Mirëpo, interesimi medial padyshim që më i madh për Leartën, duke përcjellë çdo hap të saj.

Ajo sot në Instastory ka hedhur një fotografi të mbesës së saj, të cilën e quajti ‘shpirti i hallës’./Lajmi.net/

21745029_2383113398580814_641791714_o

Fjalët kyçe: Learta Jakupi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble