Lazio vendos nëse De Vrij do të luajë kundër Interit – Lajmi.net
Lazio vendos nëse De Vrij do të luajë kundër Interit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:14, 17 May 2018
Mbrojtësi i Lazios, Stefan de Vrij nuk do të luajë ndaj skuadrës së tij të ardhshme, Inter.

Stefan de Vrij nuk do të jetë titullar te skuadra e Lazios për ndeshjen e xhiros së fundit në Serie A ndaj Interit.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” shkruan se mbrojtësi në largim nga Lazio, nuk do të luajë ndaj skuadrës së tij të ardhshme.

Lazio dhe Inter zhvillojnë ndeshjen e fundit dhe vendimtare për kualifikim në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

De Vrij ka vendosur të largohet nga Lazio dhe ka arritur marrëveshje pikërisht me kundërshtarin e radhës, Inter. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO