Lazio shënon fitore të madhe në shtëpinë e Sampdorias – Lajmi.net
Lazio shënon fitore të madhe në shtëpinë e Sampdorias
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 22:42, 3 December 2017
Lazio ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në udhëtim te Sampdoria.

Skuadra nga kryeqyteti italian që në portë ka një portier shqiptar, ka mposhtur 1:2 Sampdorian, për të marrë tre pikë shumë të rëndësishme.

Të tre golat e kësaj sfide u shënuan në pjesën e dytë.

Zapata i dha epërsinë Sampdorias në minutën e 56’.

Lazio u rikthye në loje duke përmbysur gjithçka, kur në minutën e 80’ shënoi përmes Savic dhe në minutën e 91’ me anë të Caidedo./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Sampdoria, Serie A, SS Lazio

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion