Largimi i parakohshëm i Vokrrit, Thaçi: U prehsh në paqe Kapiten! – Lajmi.net
Largimi i parakohshëm i Vokrrit, Thaçi: U prehsh në paqe Kapiten!
Autori: Lajmi.net LajmePolitikëSport 11:29, 9 June 2018
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nëpërmjet një mesazhi ngushëllimi shpreh dhimbjen e tij për largimin e parakohshëm të legjendës së futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri.

“Me dhembje të madhe dhe pikëllim të thellë, i tërë kombi merr lajmin për vdekjen e parakohshme të Fadil Vokrrit, yllit më të ndritur të sportit dhe jo vetēm sportit tonë. Ngushëllime familjes, miqve dhe tifozëve. U prefsh në paqe Kapiten”, shkruan Thaçi në rrjetet sociale.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO