“Largësia” vjen nga Jehona Lumi (Video) – Lajmi.net
“Largësia” vjen nga Jehona Lumi (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:08, 17 July 2017
Këngëtarja Jehona Lumi sot ka lansuar këngën e saj më të re, bashkë me videoklip.

Kënga e saj titullohet “Largësia” dhe ka ritme verore, me një videoklip që ka në objektiv gjithmonë lulet.

Lumi ka shumë vite që këndon live në Kosovë, teksa ka qenë pjesë e The Voice of Albania deri në fazat finale.

Fjalët kyçe: Jehona Lumi 'Largësia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals