Lamtumirë Schalke, a do të jetë ky klubi i ri i Avdijajt? – Lajmi.net
Lamtumirë Schalke, a do të jetë ky klubi i ri i Avdijajt?
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 13:03, 16 May 2018
Everton, Newcastle United dhe Huddersfield kanë shfaqur interesim për mesfushorin Donis Avdijaj.

Donis Avdijaj ka tri oferta për largim nga Schalke.

“Daily Mail” raporton se Everton, Newcastle United dhe Huddersfield kanë shfaqur interesim për mesfushorin e Përfaqësueses së Kosovës.

Avdijaj ka mundësi të zgjedhë mes tri klubeve që e kërkojnë, përcjell “lajmi.net”.

Avdijaj është i huazuar te Roda në Holandë që prej janarit, ku i ka shënuar tri gola në 11 paraqitje. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO