Lamtumirë Ronaldo, 5 super yjet që mund të transferohen në Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Ronaldo, 5 super yjet që mund të transferohen në Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 8:41, 17 June 2017
Real Madrid ka opsione për zëvendësuesin e Cristiano Ronaldos.

Real Madrid bëhet gati për largimin e Cristiano Ronaldos. Sulmuesi portugez ka vendosur të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të verës.

Kurse, e përditshmja sportive madrilene “Marca” ka publikuar një listë me pesë emrat e futbollistëve që mund të jenë zëvendësues të tij.

Kylian Mbappe, Paulo Dybala, Robert Lewandowski, Antoine Griezmann ose Neymar, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Ronaldo spekulohet se mund të rikthehet në Manchester United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO