Lamtumirë Roma, Dzeko te rivali i madh nga Serie A – Lajmi.net
Lamtumirë Roma, Dzeko te rivali i madh nga Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:40, 13 January 2018
E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” shkruan se sulmuesi boshnjak është objektiv i madh i Milanit.

Edin Dzeko mund të largohet nga Roma, pas përfundimit të këtij sezoni.

E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” shkruan se sulmuesi boshnjak është objektiv i madh i Milanit.

“Rossonerët” dëshirojnë blerjen e Dzekos, gjatë verës së ardhshme, përcjell “lajmi.net”.

Dzeko është duke kaluar një periudhë të formës jo ideale te Roma dhe kjo ka zgjuar spekulime se mund të largohet nga Stadio Olimpico, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Edin Dzeko, Milan, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3