Lamtumirë Roma, a është ky klubi i ri i Nainggolan? (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Roma, a është ky klubi i ri i Nainggolan? (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 14:02, 18 May 2017
Radja Nainggolan pritet të largohet nga Roma.

Manchester United është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Romës, Radja Nainggolan.

“Sky Sports” raporton se Jose Mourinho kërkon yllin belg për sezonin e ri, përcjell “lajmi.net”.

Nainggolan kërkohet edhe nga një klub tjetër i Premierligës, Chelsea. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Chelsea, Radja Nainggolan, Roma

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball