Lamtumirë Real Madrid, transferohet të Juventusi – Lajmi.net
Lamtumirë Real Madrid, transferohet të Juventusi
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:35, 11 January 2018
Cabello te Real Madrid është transferuar në verën e vitit 2017, dhe në gjashtë paraqitje të regjistruara ka realizuar dy gola.

Juventusi vazhdon të monitorojë situatën e Dani Cabellos.

21 vjeçari spanjoll karrierën mund ta vazhdojë në kampionatin italian, ku po kërkohet nga kampionët e Juventusit.

Lajmi është bërë i ditur nga media italiane, ‘TuttoSport’.

Interesimi i Juventusit për Cabello, nuk lidhet për këtë afat kalimtar, por për afatin kalimtar të verës.

Cabello te Real Madrid është transferuar në verën e vitit 2017, dhe në gjashtë paraqitje të regjistruara ka realizuar dy gola./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool