Lamtumirë Real Madrid, Kovacic në Premierligë? – Lajmi.net
Lamtumirë Real Madrid, Kovacic në Premierligë?
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:38, 10 July 2018
Mateo Kovacic ka ofertë të re për transferim në Premierligë.

Mateo Kovacic ka një ofertë të re për largim nga Real Madrid.

“Mirror” ka njoftuar se Man City ka shfaqur interesim për transferimin e tij, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Problemet për transferimin e Jorginhos nga Napoli, kanë bërë që “Citizens” ta kërkojnë Kovacicin, përcjell “lajmi.net”.

Kovacic mund të vendos për largim nga Real Madrid ku nuk zë vend në formacionin bazë të “Los Blancos”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO