Lamtumirë PSG, Di Maria në Serie A (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë PSG, Di Maria në Serie A (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 10:11, 14 March 2017
Angel Di Maria mund të transferohet në Serie A.

Stefano Pioli ka kërkuar nga Inter ta transferojë mesfushorin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria.

E përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport”, raporton se trajneri i “Nerazzurrëve” ka kërkuar transferimin e yllit argjentinas për sezonin e ardhshëm.

Di Maria ka kontratë me Paris Saint-Germain deri më 2018, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, klubi francez e kishte nxjerrë në shitje gjatë janarit por ai në fund nuk u largua nga klubi. Inter shpreson se ai do të jetë në dispozicion gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion