Lamtumirë PSG, Cavani kthehet në Serie A – Lajmi.net
Lamtumirë PSG, Cavani kthehet në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:11, 10 March 2018
Edinson Cavani ka zgjuar interesim nga Juventus por edhe klubi tjetër rival nga Italia, Milan.

Edinson Cavani është i gatshëm të largohet nga Paris Saint-Germain.

Sulmuesi uruguaian ka vendosur të gjejë një ekip të ri, pas përfundimit të këtij sezoni.

Mediat italiane raportojnë se sulmuesi mund të rikthehet në Serie A.

Cavani ka zgjuar interesim nga Juventus por edhe klubi tjetër rival nga Italia, Milan, përcjell “lajmi.net”.

Cavani ka përvojë nga Serie A ku luajti me sukses te Palermo dhe Napoli. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper