Lamtumirë Milan, transferohet në Juventus (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Milan, transferohet në Juventus (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:51, 16 March 2017
Juventus është afër transferimit të një futbollisti nga rivali i Serie A, Milan.

Juventus ka intensifikuar përpjekjet për transferimin e mbrojtësit të Milanit, Mattia De Sciglio.

E përditshmja italiane “Il Messaggero” raporton se “Bianconerët” janë në kontakt të vazhdueshëm me reprezentuesin italian në lidhje me transferimin e tij në Torino, gjatë afatit kalimtar të verës, përcjell “lajmi.net”.

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta synon ta “bllokojë” futbollistin për të mos lejuar befasi pasi De Sciglio kërkohet edhe nga Napoli, Manchester City dhe Manchester United. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Juventus, Mattia De Sciglio, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play World Soccer Champion
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals