Lamtumirë Man City, Gundogan në Serie A – Lajmi.net
Lamtumirë Man City, Gundogan në Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:29, 16 May 2018
Mesfushori i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan ka zgjuar interesim nga skuadra e Interit.

Ilkau Gundogan mund të largohet nga Man City duke u transferuar në Serie A.

“Corriere dello Sport” raporton se mesfushori gjerman ka zgjuar interesim nga skuadra e Interit.

“Nerazzurrët” kërkojnë përforcime të mëdha për sezonin e ri, përcjell “lajmi.net”.

Gundogan është emri i ri që përfolet me transferim në Giuseppe Meazza. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO