Lamtumirë Leicester City, transferohet në Real Madrid (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Leicester City, transferohet në Real Madrid (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:12, 18 March 2017
Real Madrid kërkon një përforcim nga Leicester City.

Real Madrid ka shprehur interesim për transferimin e portierit të Leicester Cityt, Kasper Schmeichel.

“Don Balon” raporton se Schmeichel është kandidat i ri për pasardhës të Keylor Navas i cili pritet të largohet nga Santiago Bernabeu, pas përfundimit të këtij sezoni.

Reprezentuesi i Danimarkës ka impresionuar Los Blancos me paraqitjet e treguar këtë sezon në Ligën e Kampionëve, përcjell “lajmi.net”.

Schmeichel kërkohet edhe nga rivali i Premierligës, Manchester United. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball