Lamtumirë Lahm, mesazh emocionues nga Ancelotti (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Lahm, mesazh emocionues nga Ancelotti (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 15:51, 18 May 2017
Philipp Lahm sot ka mbajtur konferencën e fundit si lojtar i Bayern Munichut, pasi do të pensionohet në fund të këtij edicioni.

Për këtë largim është emocionuar edhe trajneri i tij, Carlo Ancelotti, i cili tha se ka qenë nder për të që ka drejtuar një lojtar të madh si Lahm.

“Ju do të jeni gjithmonë kapiteni ynë! Për ne ka qenë një nder Philipp Lahm”, ka shkruar Ancelotti në Twitter.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master