Lamtumirë Kaka! – Lajmi.net
Lamtumirë Kaka!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 13:06, 16 December 2017
Leite Kaka do t’i japë fund karrierës si futbollist, raporton e përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport”.

Leite Kaka ka vendosur të pensionohet nga futbolli.

Mesfushori brazilian do ta zyrtarizojë tërheqjen e tij nga futbolli, duke përjashtuar mundësinë e nënshkrimit me një klub të ri.

Ish ylli i Milanit e Real Madridit do t’i japë fund karrierës si futbollist, raporton e përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport”, përcjell “lajmi.net”.

Shumë shpejtë, Kaka do ta zyrtarizojë vendimin e tij duke i dhënë fund karrierës së lavdishme si futbollist. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO