Lamtumirë Juventus, Pjanic në Real Madrid? – Lajmi.net
Lamtumirë Juventus, Pjanic në Real Madrid?
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:49, 12 May 2018
Real Madrid pas mesfushorit të Juventusit, Miralem Pjanic.

Miralem Pjanic spekulohet se mund të largohet nga Juventus, pas përfundimit të këtij sezoni.

Mesfushori ka zgjuar interesim nga Paris Saint-German.

Por, mediat spanjolle raportojnë se Pjanic tani është edhe objektiv i Real Madridit, përcjell “lajmi.net”.

Pjanic është një prej futbollistëve kryesorë te Juventus.

Por, me paraqitjet e mira në Torino, ai ka zgjuar interesim nga klube të ndryshme që do ta tentojnë blerjen e tij, gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO