Lamtumirë Inter, Skriniar në La Liga – Lajmi.net
Lamtumirë Inter, Skriniar në La Liga
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:56, 14 February 2018
Interes të fuqishëm për mbrojtësin kanë shfaqur Real Madridi dhe Barcelona.

Milan Skriniar do të largohet nga Interi.

Ky është konkludimi i mediave spanjolle, pas paraqitjeve të shkqlyeshme të sllovakut në Serie A, përcjellë “Lajmi.net”.

Interes të fuqishëm për mbrojtësin kanë shfaqur Real Madridi dhe Barcelona.

“Los Blancos” duken favoritë, madje thuhet se edhe e kanë gati ofertën për mbrojtësin.

Ndryshe, Interi ka refuzuar një ofertë të majme nga Manchester City në janar për Skriniar, por duket e vështirë që do t’i sfidojë edhe stuhisë madriliene në verë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO