Lamtumirë Emery, PSG gjen trajnerin e ri – Lajmi.net
Lamtumirë Emery, PSG gjen trajnerin e ri
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:42, 7 December 2017
Paris Saint-Germain ka identifikuar një kandidat për trajner të ri.

Unai Emery mund të largohet nga posti i trajnerit të Paris Saint-Germain.

Drejtuesit e klubit janë të pakënaqur me lojën e skuadrës nga Parc des Princes dhe Emery mund ta pësojë me largim nga posti.

Në ndërkohë, mediat italiane raportojnë se klubi i pasur francez ka identifikuar trajnerin e Juventusit, Massimiliano Allegri si pasardhës të tij, përcjell “lajmi.net”.

Allegri ka thënë se është i lumtur në Torino.

Por, ka refuzuar të konfirmojë të ardhmen e tij në klub përtej këtij sezoni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO