Lamtumirë Dortmund, ylli i madh transferohet te Liverpooli (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Dortmund, ylli i madh transferohet te Liverpooli (FOTO)
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 16:12, 18 February 2017
Liverpooli ka nisur bisedimet me Borussia Dortmundin për të nënshkruar me Mario Gotzen.

‘The Sun’ raporton se ‘The Reds’ kanë hyrë në garë për të nënshkruar me mesfushorin gjerman, i cili vitin e kaluar u rikthye në ‘Signal Iduna Park’, pas largimit nga Bayern Munich, përcjell lajmi.net.

Edhe pse rikthimi i tij bëri shumë bujë, 24 vjeçari nuk ka arritur të lë aq zhurmë në fanellën e Dortmundit këtë edicion, duke regjistruar vetëm 11 paraqitje.

Në ndërmjetësimin e tij për transferim te Liverpooli, pritet të ndërhyjë edhe trajneri Jurgen Klopp, nën drejtimin e të cilit Gotze pati shkëlqyer te Borussia Dortmundi.

Oferta e parë e Liverpoolit për Gotze, do të jetë rreth 20 milionë euro.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals