Lamtumirë De Vrij, Tare blindon mbrojtësin e ri – Lajmi.net
Lamtumirë De Vrij, Tare blindon mbrojtësin e ri
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:39, 14 February 2018
"Corriere dello Sport" shkruan se drejtori sportiv Igli Tare tashmë ka gjetur zëvendësuesin e tij.

Stefan de Vrij pritet të largohet nga Lazio, pas përfundimit të këtij sezoni.

Por, “Corriere dello Sport” shkruan se drejtori sportiv Igli Tare tashmë ka gjetur zëvendësuesin e tij.

Luiz Felipe ka shkëlqyer në pak ndeshjet e zhvilluara deri më tani te Lazio andaj në javët e ardhshme do të caktohen takime për të negociuar vazhdimin e kontratës së tij deri më 2022, përcjell “lajmi.net”.

Felipe mund ta konfirmojë të ardhmen e tij në klub duke përfitua nga 180 mijë euro në vit, në rreth 500 mijë euro në sezon. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO