Lamtumirë Conte, Chelsea gjen trajnerin e ri – Lajmi.net
Lamtumirë Conte, Chelsea gjen trajnerin e ri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 10:10, 15 May 2018
"Blues" mund ta kërkojnë menaxherin e Tottenhamit, Mauricio Pochettino.

Chelsea ka identifikuar pasardhësin e Antonio Contes.

Mediat angleze kanë njoftuar se në rast të largimit të Contes, “Blues” mund ta kërkojnë menaxherin e Tottenhamit, Mauricio Pochettino.

Conte pritet të largohet nga Chelsea, pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Kurse, Pochettino ende nuk e ka konfirmuar qëndrimin në Tottenham për sezonin e ri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO