Lamtumirë Chelsea, Kante te top klubi nga La Liga? – Lajmi.net
Lamtumirë Chelsea, Kante te top klubi nga La Liga?
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:17, 13 July 2018
N'Golo Kante ka ofertë për largim nga Chelsea dhe transferim në La Ligë.

N’Golo Kante mund të largohet nga Chelsea duke u transferuar te një rival i madh evropian.

Gianluca di Marzio nga “Sky Sport” raporton se francezi mund të shitet pas ardhjes së Jorginhos nga Napoli.

Dhe, ai ka zgjuar interesim nga Barcelona që është e gatshme që në ofertë ta përfshijë edhe mesfushorin Andre Gomes, përcjell “lajmi.net”.

Kante, reprezentues i Francës dhe finalist i Botërorit 2018, është objektivi i ri i gjigantit katalan. Barcelona kërkon një mesfushor të ri pas largimeve të Paulinhos dhe Andres Iniestas. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO