Lamtumirë Chelsea (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Chelsea (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 9:58, 11 August 2017
Lewis Baker është larguar nga Chelsea.

Lewis Baker ka nënshkruar kontratë të re me Celsean dhe është huazuar për dy sezone të skuadra e Premierligës, Middlesbrough.

Ai u kërkua edhe nga skuadrat tjera si  Reading, Birmingham City dhe Aston Villa, por trajneri i Middlesbrough i premtoi më shumë minuta.

Baker edhe sezonin e kaluar ishte i huazuar, ku luajti në Vitesse të Holandës bashkë me Milot Rashicën.


Fjalët kyçe: Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master