Lamtumirë Cavaliers, LeBron James zgjedh klubin e ri (FOTO) – Lajmi.net
Lamtumirë Cavaliers, LeBron James zgjedh klubin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 13:28, 15 June 2017
LeBron James mund të nënshkruajë me një klub të ri nga NBA.

LeBron James pritet të lërë skuadrën kampione të Lindjes në vitin 2018, për të kaluar në Konferencën e Perëndimit.

Sipas një prej gazetarëve më të besueshëm sa i përket NBA, Adrian Wojnarowski, destinacioni i mundshëm për “The King” duket se do të jetë Los Angeles Lakers.

“Nuk ka asnjë garanci që James të qëndrojë te Cavaliers. Te Cleveland dhe në instancat e larta të NBA e dinë se ai është shumë pranë largimit nga Ohajo me destinacioni Kaliforninë dhe LA Lakers mund të ishte një zgjedhje e mirë”, shkruan Wojnarowski.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball