Lamtumirë Bayern Munich, Lewandowski zgjedh klubin e ri – Lajmi.net
Lamtumirë Bayern Munich, Lewandowski zgjedh klubin e ri
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 7:25, 20 April 2018
Robert Lewandowski dëshiron të gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Robert Lewandowski ka vendosur të largohet nga Bayern Munich.

E përditshmja gjermane “Bild” raporton se sulmuesi polak dëshiron të gjejë një ekip të ri, gjatë afatit kalimtar të verës.

Lewandowski thuhet se ka njoftuar bashkëlojtarët e tij nga Bayern Munich, se dëshiron të nënshkruajë me Real Madridin, pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Ai mund ta zë vendin e Karim Benzemas i cili pritet të nxirret në shitje, gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO