Lamtumirë Bayern Munich, Boateng në Serie A – Lajmi.net
Lamtumirë Bayern Munich, Boateng në Serie A
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 7:25, 14 December 2017
Jerome Boateng mund të largohet nga Bayern Munich duke u transferuar në Serie A.

Jerome Boateng është i pakënaqur te skuadra e Bayern Munichut.

Mbrojtësi gjerman ka pranuar se ekziston mundësia e largimit nga Allianz Arena, pas përfundimit të këtij sezoni.

“Të kaloj një aventurë jashtë Gjermanisë ka qenë gjithmonë në mendjen time. Pastaj, varet nga situatat që krijohen”, deklaroi Boateng për “Sport Bild”, përcjell “lajmi.net”.

Interesim të menjëhershëm për transferimin e tij kanë shfaqur dy klube të mëdha nga Serie A, Juventus dhe Inter. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO